Zpátky do budoucnosti PROLOG

22. prosince 2010 v 19:30 | Toury |  Zpátky do Budoucnosti
BY Toury
PROLOG

Když utečete smrti jednou, máte štěstí. Můžete žít dál, pořád si užívat života, možná i dýl než by jste doufali. Ale tak či tak si vás smrt stejně jednou chytí. Ve chvíli kdy to bude nejmíně čekat…
Stála jsem v jakémsi lese a z poza stromu se dívala na dva muže. Byli vysocí a zdatní. Přesně to co potřebuju. Svou upírskou rychlostí jsem se přesunula za strom přímo za nimi. Slyšeli mě. Zmateně se otočili a rozhlíželi se okolo. Miluju ten vystrašený pohled. Jen se na sebe nervózně usmáli a vykročili dál. Naposledy jsem si je změřila pohledem a vyskočila po nich. Jedno, toho menšího, jsem vyhodila kamsi do dálky. Druhého jsem chytla za paže a mé zuby se mu zakously do krku. Ta slatná chuť krve se mi vlévala přímo do krku. Byla to jako droga. Neskutečně krásná droga. Vypila jsem z něj všechnu krev. Těla jsem ukryla a zamířila jsem k tomu prvnímu. Ležel a třepal se. Sklonila jsem se k jeho hlavě.
"Měli byste vědět, že v lese není bezpečno. Ale máš štěstí, líbíš se mi. Nechám tě jít." Zašeptala jsem. Začala jsem mu ohmatávat věci až jsem našla telefon. Vytočila jsem číslo a přiložila si ho k ucho.
"Halo."
"Možná by ste měli poslat záchranku do lesa v Mystic Falls. Je tu jeden zraněný. A, kdyby vás to zajímalo. ..Katherine se vrátila do Mystic Falls."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama